Sitemizde şuan toplam 111 film bulunmaktadır.

Dangal Full HD izle (2016)

0
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Dangal Full HD izle (2016)

Dangal filmi

Dangal filmi, eskiden muazzam bir güreşçi olan Mahavir Singh Phogat’ ı anlatıyor. Phogat, hayatı boyunca tek bir şeyin hayalini kurmuştur. Ülkesi Hindistan’a güreş dalında uluslararası turnuvalarda altın madalya kazandırmak. Bunun için erkek çocuk sahibi olmak ister. Ancak eşi Daya ile erkek çocuk üzerine çalışmalar yapmalarına rağmen, bir erkek çocuk sahibi olamazlar. Bunun yerine 2 tane kız çocuk sahibi olurlar ve Phogat, hayallerinin asla gerçekleşmeyeceğini düşünüp bu duruma çok üzülür.

Dangal filmi

Dangal izle

Dangal izle, filminde Phogat’ ın kızı Geeta ve Babita ergenlik çağına geldiklerinde kendilerine laf atan iki erkek çocuğun ağzını burnunu kırarlar. Durumu gören babası, kızlarının da kendisi gibi güreşçi kanı taşıdığını düşünüp onları eğitmeye başlar. Onları her sabah saat beşte kaldırır, onları kilometrelerce koşturur ve hayatlarını kısıtlar. Onları birer güreşçi gibi yetiştirmeye başlamıştır. Tabii kızlar bu durumdan şikayetçidir. Her türlü alavereyi yapmalarına rağmen babalarından kurtulamazlar.

Dangal izle

Dangal full izle

Dangal full izle Bu eğitim süresince Phogat’ ın yeğeni olan Omkar Geeta ve Babita’ nın deneği olacaktır. Phogat bir şey öğreteceği zaman, bunu genelde yeğeni Omkar’ ın üstünde gösterir. En sonunda kızların hazır olduğunu anlayan Phogat, kızlarını Hindistan’da güreştirmeye başlar. Kızların bir çok erkeği yendiğini gören halk çok şaşırır.
Daha sonra Hindistan’da yenecek erkek kalmadığından Geeta ve Babita güreşmek üzere uluslararası turnuvalara gider.

Dangal full izle

Tür: Aksiyon Filmleri, Biyografik Filmler, Dram Filmleri, Editörün Seçtikleri, Hint Filmleri

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Nitesh Tiwari

Oyuncular: Aamir Khan, Sakshi Tanwar, Fatima Sana Shaikh

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?