Sitemizde şuan toplam 111 film bulunmaktadır.

Hızlı ve Öfkeli Full HD izle (2001)

0
FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Hızlı ve Öfkeli Full HD izle (2001)

Hızlı ve Öfkeli izle

Hızlı ve Öfkeli izle Amerika da sokak yarışlarının çok yaygın olduğu zamanlarda araba parçası ve bizzat arabaların kendisi çok ilgi görüyordu. Bu ilgiye karşılık değerli araba parçalarını çalan ve bu parçaları araba tutkusu olan insanlara satan bir çok çete vardı. Toretto ve ekibi onlardan biriydi yaptıkları iş aslında araba tamirciliği idi. Toretto ve ekibi son zamanlarda işlerini büyüterek çok daha kıymetli araba parçaları çalmaya başladılar ve bu amerikan polisinin dikkatini çekti. Toretto ve ekibini yakından incelemesi için bir sivil polis görevlendirildi. Bu sivil polis yani Brien O’Conner, Toretto ve ekibini yakınına girebilmek için sokak yarışına katılır ve Toretto ve ekibinin mekanını ziyaret eder. O’Conner araştırmasını yaparken Toretto’nun kız kardeşi ile tanışır ve ona aşık olur. Polisliği gereğince Toretto ve ekibini ifşa etmek ister ama Toretto’ya duyduğu saygı ve onun kardeşine aşık olması durumu çıkmaza sokar. O’Conner çok önemli kararlar vermek zorundadır, şimdi vereceği kararlar hayatını çok önemli ölçüde etkileyebilir.

Hızlı ve Öfkeli izle

Hızlı ve Öfkeli full izle

Hızlı ve Öfkeli full izle Yönetmenliğini Rob Cohen’in yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Paul Walker, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Rick Yune, Chad Lindberg, Johnny Strong, Matt Schulze gibi o tarihlerde daha ilk filmlerinde oynayan oyuncular bulunmaktadır ama hepsi yeteneklerini göstermeyi başardılar ve neredeyse izleyen herkesin beğenisini ve taktirini kazandılar.
Film 2 Kasım 2001 tarihinde vizyona girmişti ve çok güzel, aksiyon dolu bir serinin başlangıcı oldu.

Hızlı ve Öfkeli full izle

Hızlı ve Öfkeli filmi

Hızlı ve Öfkeli filmi hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsin.

Hızlı ve Öfkeli filmi

Tür: Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2001

IMDB Puanı: 8.8

Yönetmen: Rob Cohen

Oyuncular: Paul Walker, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Rick Yune, Chad Lindberg, Johnny Strong, Matt Schulze

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?